Бонусна програма

Бонусна програма

Раді повідомити, що тепер у вас є можливість отримати бонусну карту нашого ресторану, накопичувати бонуси за витрачені кошти та обмінювати їх на подарунки або витрачати при наступному відвідуванні (1 бонус = 1 гривня).

При отриманні бонусної картки базовий відсоток складає 3%. Після того, як сумарні витрати за вашою карткою перевищать 15 000 грн, відсоток складатиме 5%, після 25 000 грн – 7%, а після 40 000 грн – 10%. Бонуси нараховуються на меню кухні та бару. Бонуси не нараховуються на акційні пропозіції.

Бонусами можна рорзахуватися при наступному відвідуванні ресторану із розрахунку 1 бонус = 1 гривня не залежно від суми рахунку. До того ж на сплачений рахунок нараховуються нові бонуси відповідно до видсотку вашої карти. Бонусами не можна оплачувати акційні пропозиції, бізнес-ланчі та меню бару.

В рамках бонусної програми діє 10% знижка для іменинників безпосередньо в день народження та протягом 5 днів після офіційної дати.  Знижка поширюється на весь асортимент меню кухні, в т.ч. і банкетного меню. Гість має право або скористатися знижкою іменинника,  або зарахувати 10% бонусів на свою карту. 10% знижка іменинника діє не залежно від наявності бонусної карти.

РЕСТОРАН МАЄ ПРАВО:

Використовувати анкетні дані, зазначені  в реєстраційній анкеті гостя, без права передачі третім особам.

Скасовувати  або змінювати зміст  бонусної програми чи будь – якої  її частини в будь – який час, як за попереднім повідомленням, так і без нього.